Dark-Fusion2 [SERVER GERMAN][ONLINE]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Dark-Fusion2 [SERVER GERMAN][ONLINE]

Mesaj Scris de besti5 la data de Mar Ian 10, 2012 4:18 am

Nume Server: Dark-Fusion2
Server Status: ONLINE
MC / IP: Nu are MC , trebuie sa descarcati client-ul de pe site.

Rate:
Experienta: 400
Yang: 400
Obiecte: 400
Fierar: Sincer nu prea stiu deoarece eu imi fac itemele in DT.Oricum nu o sa pierdeti nici un item , exista Metal Magic la shop.

Timp Online: 24/24
Buguri rezolvate: Mai exista mici bug-uri in DT la unele niveluri dar sunt remediate.
Regat recomandat: Cel mai populat regat este cel albastru Jinno , dar va puteti face si pe celelalte.

Forum: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Site: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Client & Luncher: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ... =downloads

Video: Am sa pun poze.
Poze:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Descriere: Server este impartit in doua.Primul server se numeste Dark-Fusion2 ( Acesta este ON si contine 3 CH-uri ) Al doilea fiind Light-Fusion2 ( Acesta este OFF).
INTRODUCERE:
La inceput primit lvl 1 toate armurile pana in lvl 34 +9 , accesorii de lvl 1 +9 , arma de lvl 1+9 , potiune de viteza , 10 mantii , buffuri speciala , o licoare rosie si una albastra.
Unde si cum puteti creste:
De la lvl 1 pana la lvl 31 puteti creste la animale.Dupa ce ati facut lvl 31 va bonusati itemele , incercati sa va intre pe iteme HP 8000/7000.V-ati bonusat itemele va puteti duce in desert (V1) sau la oric in templu.In templu puteti face lvl pana la 71.
Ati facut lvl 71 va duceti in V2 si stati acolo pana faceti lvl 80.
Ati facut lvl 80 va duceti la Uriel si acolo exista o mapa cu numele Spinnendungeon 3 acolo puteti face lvl pana la 90,94 daca va duceti in ultima camera.In ultima camera exista un teleporter care va va duce la mobi de gheata , acolo o sa fie foarte usor , cresteti foarte bine si puteti ramane pana lvl 100,103.
Ati facut lvl 100 va duceti la Uriel si dati pe mapa cu numele de: Die Naga Welt , ia contine 3 harti: Die Naga Welt lvl 100 (Cresteti de la lvl 100 pana la lvl 115,117) , Die Naga Welt lvl 115 (Cresteti de la lvl 115 pana la lvl 130) , Die Naga Welt lvl 130 (Cresteti de la lvl 130 pan la lvl 150 maxim).
ATENTIE ! In Die Naga Welt lvl 100 cresteti foarte bine si faceti fata mobilor.Dar acest lucru nu se va mai intampla in Die Naga Welt lvl 115 si 130.Pentru mobi din aceste 2 harti va trebuie bonusuri PVM (Voi ajunge si acolo).
ATENTIE ! In aceste harti va pot pica 4 Diamante (Rosu,Galben,Albastru,Verde) nu le aruncati ele va vor fi de folos la upgradurile itemelor (Voi ajunge si acolo) Desemenea va poate pica Rolle , nici pe acestea sa nu le aruncat , va vor trebuii la upgrade.
Cum puteti evolua itemele de lvl 65:
Iau ca exemplu Warriorul: La shop exista Partizan +7 , Batalie +7 ele trebuiesc facute +9 pentru a putea fi evoluate.Pentru a putea face un up itemelor va trebuie o perla albastra pentru +8 si una rosie pentru +9 (Le gasiti la shop) <= La fel se intampla si cu Otelurile.
Am facut itemele +9 ne ducem in DT ajungem la fierar si le evoluam.Sansa fierarului de a le evolua este 100% si nu cere iteme.Daca nu doriti sa le faceti in DT le puteti evolua cu Metal Magic care il gasiti la shop , numai ca cere 10x Diamante galbene si 10x Rolle ( Dar asa va poate esua)
ATENTIE ! Daca doriti sa faceti itemle evoluate +8 , +9 sa aveti grija ca vi le poate esua.Pana la +7 totul este OK !
Bonusurile:
STR,DEX,CON,INT (MAX +25) (MIN +5 , +10)
HP (MAX 8000) (MIN 100)
MP (MAX 6000 , 7000) (MIN 100 , 1000)
SEMI-OM (20%)
RESTUL PIC AIN JUR DE 15%,20%,30%,40%
ATENTIE ! Nu exista bonusuri 6/7 ele va pica la mobi , in Die Naga Welt.

Important
Catacomba divolului este modificata etajul acela cu portalele la care uni cred ca este bug este eliminat.
Etaj1 - Bateti pana va pica o cheia cheia va trebui pusa pe o statuia care se afla in capatul mapei de liderul grupului
Etaj2-Trebuie sa bati 15 porti pentru a va pica urechea ,Urechea o puneti pe o brosca aflata in centrul mapei
Etaj3-Trebuie sa bati cele 5 pietre din mapa
Etaj4-Trebuie sa il gasiti pe Tartanos batut el va da un coif acela trebuie pus pe stalpul din mijlocul harti
Etaj5-Ajuneti la Charon ca sa il bateti trebuie sa bateti toti monstri pana va aparea
Etaj6-Ultimul etaj camera lui azrael trebuie sa bateti primul rand de monstri dupa aceea vor aparea alti si azrael
avand in vedere ca hp lui azrael este ridicat trebuie sa il puneti in perete si sa il bateti de pe cal sau sigiliu
Dupa ce lati omorat pe azrael va aparea fierarul de aur care are sansa 100% cere itemele necesare si bani dar bani sunt triplati itemul va disparea sa nu va speriati el este pus in Lagerul cu ItemShop
besti5
Nivel 7
Nivel 7

Data de inscriere : 14/12/2011

Sus In jos

Re: Dark-Fusion2 [SERVER GERMAN][ONLINE]

Mesaj Scris de stefanc16 la data de Joi Ian 12, 2012 8:43 am

suna interesant........care e level max

stefanc16
Nou venit
Nou venit

Data de inscriere : 19/12/2011